Kolorowy świat...

Inwazja bazgrolow Blok rysunkowy - Rosanes Kerby

Kolorowanie stało się modne. Bycie dorosłym i kolorowanie obrazków nie jest niczym wstydliwym. A co ważniejsze, powstało wiele książek, które można kupić, by cieszyć się z tego hobby.

Doodle Invasion to zbiór kolorowanek, w których jest mnóstwo stworków. Kolorować je możemy jak tylko zapragniemy, a to nie koniec plusów.

Kartki w kolorowance są idealne - grubsze, które nie zniszczą się łatwo. Można je bez problemu wyrwać, by na przykład gdzieś ukończony obrazek zawiesić.

Każdy obrazek to jedna kartka. Zatem nie mamy ryzyka, że choć nam się przebije na drugą stronę. Bez problemu można więc malować flamastrami, długopisami, ale również i kredkami.

Tekturka na końcu to możliwość kolorowania w każdym możliwym miejscu.

Obrazki za to są tak urocze (w szczególności stworki), że aż się zastanawiam, czy wolę malutkie bazgroły od słodkich Mimionków? :)

Kolorowanka ta to świetny sposób na nudę. Na pewno szybko się nie znudzi oraz każdy znajdzie dla siebie idealny obrazek do pokolorowania. Przy Doodle Invasion możemy się przekonać, że zawsze warto mieć w sobie coś z dziecka i warto dbać, by nasze wewnętrzne dziecko nie zniknęło. Kolorowanka powinna również rozbudzić naszą wyobraźnię... i co ważniejsze: kolorowanie rzeczywiście działa antystresowo (nie wierzyłam).

Kolorowankę oczywiście ogromnie polecam. :)

 

Plusy:
--> ilość obrazków
--> jakość papieru
--> każdy obrazek jest na oddzielnej stronie
--> stworki
 
Minusy:
--> ???